O nás

CO DĚLÁME

V dnešní době snad už není veřejným tajemstvím, že většina zboží, od ručních šicích strojů až po lokomotivy, pochází z Asie.

My v Pepovasleva.cz jsme se rozhodli Vám, zákazníkům, zprostředkovat to nejlepší světové zboží za bezkonkurenční ceny na českém trhu. Každý týden si můžete vybrat z desítek až stovek nových produktů, od elektroniky, oblečení, hraček až po kosmetiku atd.

DRUHY OBJEDNÁVEK

Naše zboží je rozděleno mezi skladové zásoby a zboží s doručením od 5 do 25 dnů. Pokud se objednávka skládá pouze ze skladových produktů, Vaši objednávku vyřídíme během chvilky a zboží se u Vašich dveří objeví za 1 – 5 pracovních dnů.

V případě objednávky, která se skládá ze zboží s doručením od 5 do 25 dnů, musíte trošku vyčkat. Zboží cestuje z velké dálky, a proto to trošku trvá, ale výsledek stojí za to. Jestliže si objednáte od každého něco, tedy skladové produkty se zbožím s doručením od 5 do 25 dnů, objednávka se rozdělí, skladové zboží Vám přijde do 5 pracovních dnů a zbytek dorazí později.

Pokud si objednáte více produktů, tak je možné, že Vám tyto produkty přijdou odděleně, to je z důvodu rozdílných výrobců. Chceme Vám poskytnout ty nejlepší možné ceny a z tohoto důvodu zboží objednáváme přímo u výrobce, produkt tak nestihne v mezi podlaží podražit. U skladových produktů dorazí vždy jen jeden balík a je doručen dopravní službou GLS, zboží s doručením od 5 do 25 dnů Vám přiveze Česká Pošta.

Cena poštovného se liší od typu objednávky, pokud objednávka obsahuje skladové produkty nebo smíšené zboží, tedy skladové a zboží s doručením od 5 do 25, tak poštovné je vždy 79 Kč. V případě, že objednávka obsahuje pouze zboží s doručením od 5 do 25 dnů, je poštovné ZDARMA.

ZAPLACENÍ ZA ZBOŽÍ

V našem e-shopu je možné platit pouze bankovním převodem. Vzhledem k tomu, že velké množství našich produktů putuje z druhého konce světa, je prakticky nemožné zkoordinovat mezinárodní dopravní společnosti a Českou poštu tak, aby bylo možno platit dobírkou.

V průběhu doručení zboží může dojít k celnímu projednání zboží. Možnost celního projednání může postihnout pouze objednávky v celkové hodnotě vyšší než 550,- Kč (ekv. €22).  V přídě, že si u nás pořídíte připojištění balíku, tak Vám toto navýšení proplatíme.

POJIŠTĚNÍ

Jednou z velkou výhod našeho obchodu jsou bezproblémové reklamace, někteří prodejci se těmto situacím vyhýbají a svádí to na to, že jsou jen sprostředkovatelé mezi kupujícím a výrobcem. My se ale reklamacím stavíme čelem a pro zákazníka vždy chceme férový servis. Přesvědčit se můžete hromadou pozitivních recenzí na Heurece.

Jako bonus Vám nabízíme pojištění balíku za symbolických 39 Kč. Toto pojištění slouží pro případ, že se Váš balík cestou někde ztratí nebo bude hodnota objednávky navýšena v důsledku celního projednání. Tohle pojištění slouží k okamžité náhradě vzniklé škody. Prostě, nic neřešíme, na nic se neptáme, peníze okamžitě vrátíme. 

OSTATNÍ

Jestliže Vám princip objednání není jasný, čí máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.