Kulička na praní k praní bez prášku

Značka: Clean BALL
299 Kč –70 %
Kulička na praní bez prášku
299 Kč –70 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (77 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

Prací koule na praní bez prášku

 

  • Prací kouli je vhodné vložit do pračky (pokud používáte starší pračku, doporučujeme kouli několikrát „vyprat“ bez oblečení, aby se pračka vyčistila od usazenin)
  • Pračku nechte běžet alespoň 1 hodinu
  • Na konci pracího cyklu vyjměte čisté prádlo.
  • Po použití umístěte míč na suché místo, abyste ho vysušili
  • Jedna koule je určena pro maximálně 4,5 kg prádla, v případě většího množství prádla se doporučuje použít více koulí
  • Míč vydrží až 1000 umytí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis : 

Neobsahuje škodlivé látky, které se nacházejí v pracích prášcích a změkčovacích prostředcích. Příznivá pro životní prostředí. Její účinkování je založeno na moderním využití přírodních chemických reakcí a fyzikálních jevů, které účinně z tkanin odstraňují špínu.

Snadné použití. Kouli stačí vložit do bubnu pračky spolu s prádlem a zvolit příslušný program.  Koule je gumová, během praní se koule nepoškodí a nepoškodí ani pračku. Vhodné pro všechny druhy tkanin.

Prací koule má rovněž bělící vlastnosti, je antibakteriální a chrání před plísní. Jedna koule stačí na 1000 pracích cyklů.

 Návod k použití:

Vložte kouli do bubnu pračky spolu s oděvy. V případě náplně přes 4,5 kg použijte 2 KOULE. Doporučovaný čas praní je minimálně 45 min, u silněji zašpiněného prádla 90 min. Doporučená teplota 40 – 60 stupňů. V případě použití ve staré pračce nejprve nechejte proběhnout 2-3 prací cykly se samotnou KOULÍ bez prádla, aby se pračka vyčistila od nánosu usazenin. Aby se zachovala účinnost koule, tak po ukončení praní kouli vyjměte z pračky a položte ji na suché místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost a Zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg